Fotografie interéru

Máme mnohaleté zkušenosti s fotografováním interiérů, exteriérů i architektury obecně. V této oblasti fotografie působíme již od roku 2013. Můžeme Vám tak nabídnout zkušenost a kvalitu. Můžete se podívat na výběr z realizovaných projektů.

Jak fotografování probíhá

Příprava před fotografováním

Před focením je dobré prostor připravit a odstranit věci, které na fotce nechceme. Také je dobré případně interiéry naaranžovat tak, aby Vždy je lepší obětovat 15 minut přípravě scény, než pak hodiny v počítači retušovat nechtěné věci.

Fotografování

Aby fotografie interiéru působila prostorově, používáme objektivy s širokým ohniskem. Používám profesionální objektivy od Nikonu s ohniskem 14 mm až 24 mm. Díky dloholeté zkušenosti víme, jak fotografovat, aby byl výsledek dokonalý.

Zpracování fotografií

Po fotografování následuje druhá stejně náročná práce, kdy je potřeba nafocené fotografie zpracovat do dokonalého výsledku.
Zpravidla fotíme sérii 3 fotografií s nastavením různé expozice, které se pak následně v počítačí spojí, aby se docílilo dokonalého prokreslení jak světlých tak tmavých míst.

Mám zájem o fotografiePotřebujete nafotit vlastní projekt?

Každá realizace je unikátní a podle toho k ní přistupujeme. Pokud máte zájem o konzultaci Vašeho projektu a předběžné nacenění, kdykoli nás můžete kontaktovat.

Maily posílejte na info@fotografie-interieru.cz nebo volejte na +420 604 548 586.

Působíme především v Brně a na severní Moravě, ale není problém přijet za Vámi kamkoliv.