Další služby

Tvorba virtuálních prohlídek

Dopřejte návštěvníků Vašich stránek jedinečný zážitek v podobě virtuální prohlídky. Ani nejlepší fotogalerie nezaujme zákazníka tolik, jako možnost přenést se do vybrané nemovitosti, prodejny, showroomu, hotelu nebo wellness centra a vše si pořádně prohlédnout. Virtuální prohlídky jsou snímány špičkovou fotografickou technikou. Jedná se o skvělý nástroj, jak zákazníkům interaktivně ukázat vaše prostory. Virtuální prohlídky vytváříme jako moderní HTML5 aplikace. Pro jejich prohlížení si zákazníci nemusí instalovat žádné speciální aplikace a zároveň skvěle fungují i na mobilních telefonech.

Více informací najdete na www.prohlidky-virtualni.cz

Letecká fotografie i video

Disponujeme profesionálním dronem i s povolením k leteckým pracem. Nabídněte Vašim zákazníkům něco navíc. Vytvoříme Vám poutavé fotografie nebo video.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Nabízíme balíček kompletních prezentačních služeb nejen pro realitní kanceláře

Prodáváte či chcete pronajmout svůj dům, byt, či jinou nemovitost? Při prodeji a pronájmu nemovitosti je důležitá její prezentace. Dle statistik si více jak 70 % zájemců vybírá svou nemovitost primárně podle fotografií. Hezká fotografie vám tak může usnadnit prodat nemovitost dříve a hlavně za lepší cenu. Profesionální a kvalitní fotografie Vám získají konkurenční výhodu.

Umíme také zajistit tzv. homestaging - přípravu nemovitosti pro fotografování

Nestačí Vám fotografie interiéru? Nabízíme také fotografie a videa z dronu. Umíme také vytvořit poutavou videoprohlídku nemovitosti.

Mám zájem

Nenašli jste službu, kterou potřebujete?

Neváhejte nás kotaktovat. Rádi Vám poradíme a společně se budeme snažit vymyslet optimální řešení Pokud máte zájem a konzultaci Vašeho projektu můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Maily posílejte na info@fotografie-interieru.cz nebo volejte na +420 604 548 586.

Působíme především v Brně a na severní Moravě, ale není problém přijet kamkoliv za Vámi.